Chcesz polecić adsfox?
Wypełnij poniższy formularz

Dlaczego warto polecić adsfox

Dla obecnych klientów:

Jeśli jesteś naszym klientem i polecisz nas swoim znajomym, otrzymasz 10% wartości ostatniej faktury jako podziękowanie za zaufanie i Twoją rekomendację. To doskonała okazja, aby polecając sprawdzoną firmę nie tylko wesprzeć rozwój biznesu Twojego znajomego, ale również dodatkowa oszczędność dla Ciebie.

Dla zewnętrznych partnerów:

Chciałbyś nas polecać, ale nie jesteś jeszcze naszym klientem? Nie ma problemu!
Polecając pierwszego klienta, automatycznie dołączysz do naszego programu partnerskiego. 

Po otrzymaniu polecenia skontaktujemy się z Tobą i zależności od wartości oraz ilości wygenerowanych przez Ciebie poleceń, ustalimy dla Ciebie indywidualne warunki prowizji.

Nie przegap okazji, aby pomóc swoim znajomym w osiągnięciu ich celów biznesowych, poleć adsfox już dziś.

Zobacz opinie o adsfox

Komu warto polecać adsfox?

adsfox warto polecać właścicielom firm, którzy chcą skutecznie reklamować się w internecie ORAZ:

  • mają przynajmniej 10 pracowników i/lub 
  • wydają, bądź mogą wydawać na reklamę, ponad 3000 zł miesięcznie.

Jak polecać adsfox?

W przypadku gdy zostaniesz zapytany, o skuteczną reklamę w internecie odpowiedz.:

 „Znam agencję, która jest oficjalnym partnerem Meta i Google, buduje swoje własne narzędzia do marketingu internetowego, a co najważniejsze ma bardzo dobre opinie. Jeśli chcesz, to mogę umówić Cię na konsultację z ich specjalistą. Oni Ci powiedzą, na co zwrócić uwagę, aby skuteczniej się reklamować, a Ty sprawdzisz, czy chcesz z nimi współpracować”. 

Następnie, albo prześlesz potencjalnemu klientowi link do tej strony i poprosisz, aby wpisał w formularzu, że jest z Twojego polecenia, albo (za jego zgodą) samodzielnie umówisz go na konsultację, wpisując jego dane.

Jak wygląda proces?

Dla obecnych klientów:

Jeśli jesteś naszym klientem i polecisz nas swoim znajomym, otrzymasz 10% wartości WSZYSTKICH faktur za ostatni miesiąc jako podziękowanie za zaufanie i Twoją rekomendację. Kwota ta zostanie doładowana przez obsługującego Cię specjalistę w Panelu klienta na naszej platformie i odjęta od kolejnej faktury za naszą usługę.

Dla zewnętrznych partnerów:

Polecając pierwszego klienta, automatycznie dołączysz do naszego programu partnerskiego. 

Po otrzymaniu polecenia skontaktujemy się z Tobą i zależności od wartości oraz ilości wygenerowanych przez Ciebie poleceń ustalimy dla Ciebie indywidualne warunki prowizji.

Dostaniesz od nas dostęp do narzędzia, w którym na bieżąco będziemy monitorować wszystkie Twoje polecenia, oraz finanse z nich wynikające.

 

Zapewniamy pełną transparentność dotyczącą rezultatów Twoich poleceń. 

Wypełnij formularz i zobacz
prezentację wideo naszej usługi